S.S.S

S.S.S

justbow.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir.

Justbow.com.tr’den “üye olmadan devam et” seçeneğini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

 • Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinden yararlanarak seninle iletişime geçecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz. 
 • Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresinize gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Justbow.com.tr’den yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir

Üyelik iptal talebinizi iletmek için iletişim linkinden ya da Müşteri hizmetlerimizden talebinizi iletebilirsiniz.

https://www.justbow.com.tr/index.php?route=account/forgotten sayfasından “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak, geçerli e-posta adresinizi yazıp "Gönder" tuşuna tıklayınız.

ÜYELİK

İki ortağın bir hayal ile bir araya getirdikleri JustBow markası ayakkabıda renklerin eğlenceli dünyasını ayağınıza taşıyor. Sürekli güncellenen kolleksiyonu ile JustBow vazgeçilmeziniz olacak !

Parolamız koşulsuz memnuniyet, Sloganımız Mutluluğa adım at ! Çünkü her kadın en güzel anlarına attığı adımlar ile ulaşır. JustBow ile bu adımlara eşlik edeceğiz. 

Ürünlerimiz tüm sağlık testlerinden geçirilmiş 1.sinif malzeme kullanılarak, Türkiye'nin en büyük üretim bandına sahip fabrikamızda üretilmektedir.

içeriğinde bir çok modeli barındıran kendine özgü tasarımlarımızla geniş bir kolleksiyona sahip olarak dünya perakende pazarında yer almaktayız.

JustBow sadece ayakkabı satan bir firma değil, aynı zamanda usta parmakların tasarladığı her ayakkabıya hikâyesini ve sevincini katan markadır.

Ürettiğimiz her bir ayakkabı için yaşadığımız Mutluluğu paylaştıkça çoğaltmayı hedefleyen yapımızda daima hizmetinizde olacağız.


JustBow  prensipleriyle hizmet veren sitemiz aracılığıyla, sizlerle bir aile olmayı hedefliyoruz.

Daha kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerimizle yakından ilgileniyor ve sizleri daha iyi tanımaya çalışıyoruz.

İlgi alanlarınızı, özel gün ve isteklerinizi bilmemiz size daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından büyük önem taşıyor.

Hiçbir ücret ödemeden üye olacağınız sitemiz ve e-bültenlerimiz sayesinde size ve ihtiyaçlarınıza özel kampanya, indirim ve her türlü duyuruyu önceden öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, ticari amaçla 3. şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz. (bkz: Gizlilik Bildirgesi)

Sunduğumuz hizmetler kapsamında, aldığınız ürünleri, Türkiye'nin her yerine gönderebilir, hediyelerinizi özel olarak paketletebilirsiniz ve özel hediye mesaj kartı seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Ürün sayfalarını gezerken istediğiniz ürünler için daha sonra satın alabilmek için "Favorilerime ekle" seçeneğini tercih edebilirsiniz.


Justbow.com.tr üyeliği tamamen ücretsizdir.

Justbow.com.tr ‘ye üye olmak için ana sayfamızda “Giriş” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilen “Üyelik Onay Maili”ni açmanız ve “Üyeliği Tamamla” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi "Hesabım" sayfasından ulaşabileceğiniz "Üyelik Bilgilerim" bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. 

İstediğiniz zaman hesabınızı info@justbow.com.tr adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilememektedir.

Sitemimizin sağ üst kısmında "Üyelik" başlığı altında yer alan "Giriş Yap" linkinden ulaşabileceğiniz üye giriş ekranında, "Şifremi Unuttum" linkine tıklamanız ve çıkan ekranda e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir.

Yeni şifreniz, otomatik olarak üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.


Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmek için info@justbow.com.tr adresinden mevcut e-posta adresiniz ve yenilemek istediğiniz e-posta adresinizi, değişiklik talebinizle birlikte iletmeniz yeterlidir.

E-posta adresiniz tarafımızdan güncellenecek ve size güncelleme bilgisini iletilecektir


Justbow.com.tr’den “üye olmadan devam et” seçeneğini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ

Beğendiğiniz ürünlerin numarasını seçerek "Sepete At" butonuna tıklayıp sepetinize eklemenizin ardından "Satın Al" butonuna tıklayarak alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Justbow.com.tr sayfalarındaki ürünlere hızla ulaşabilmeniz için en çok kullanılan yöntemlerden biri "Arama" seçeneğidir.

Ana sayfadaki sağ üst kısmında yer alan "Arama" seçeneği, yazdığınız kelimeyi tüm ürün kategorileri arasında arar. Ayrıca site içerisinde çeşitli kriterlere göre ayrılmış kategori filtrelerine seçeneklerinizi girerek veya ürün listeleme seçeneklerinden tercihler yaparak da aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Justbow.com.tr’ deki ürünlerin bir bölümü mağaza stoklarından satışa sunulmaktadır. Mağazalardan temin edilen ürünler en fazla 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Teknik bir hatadan dolayı stoklarda olmayan bir ürünün alışveriş sayfalarında aktif görünmesi gibi nadir durumlarda ise, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorunu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çözüme kavuşturulacaktır.

Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Ödemiş oldunuz bedel en kısa sürede ödeme tercihinize göre bankanıza iade edilecektir.


info@justbow.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0212 270 88 22 numaralı Müşteri Hattımızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Eğer ürününüz kargoya verilmediyse siparişinizin gönderimi derhal durdurulacaktır. Gönderimi durdurulan siparişlerin geri ödemeleri, justbow.com.tr tarafından, seçmiş olduğunuz ödeme şekillerine göre bankanıza en kısa sürede iade edilir.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumunda iade koşulları geçerli olacaktır.


justbow.com.tr sayfalarında, alışverişinizi onayladığınız anda bankanız ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirir. Siparişinizin onaylanması akabinde faturanız kesilir ve ürün kargo firmasına teslim edilir. Henüz faturası kesilmemiş alışverişleriniz için iptal işlemi yapılabilir.

Faturası kesilmiş olan siparişiniz için iade koşulları geçerli olacaktır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumundaysa tamamıyla iade koşulları geçerli olacaktır. Justbow.com.tr siparişlerinizi, ödemenizi iade etmek koşuluyla iptal etme yetkisine sahiptir.


ÖDEME

justbow.com.tr 'de güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Comodo Essential SSL Certificate firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Justbow  serverları üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır.

Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. Bu şifreleme uluslararası bir standarttır.

Kredi kartı bilgilerinizi saklamak istemeniz durumunda, ödeme ekranında Mastercard altyapısı ile sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


Yapmış olduğunuz ödemeye ilişkin tahsilat işlemi, çalıştığımız banka tarafından temin edilen sanal pos (VPOS) üzerinden, sizin bilgisayarınız ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Bizim sistemlerimize hiçbir şekilde sizin kredi kartı, şifre ve güvenlik bilgileriniz ulaşmamaktadır. Bu nedenle bizim kredi kartınızdan tahsilât yapmamız gibi bir durum söz konusu değildir.


Şimdilik yabancı kredi kartlarıyla ödeme kabul edemiyoruz. Ayrıca, ödemelerinizi sadece TL bazında yapabiliyorsunuz.

Aras kargo ile bulunan anlaşmamızla beraber kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

justbow.com.tr sayfalarında gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dâhildir. 

justbow.com.tr Satış Sözleşmesi; 4822 no'lu Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkındaki Yönetmelik Hükümlerine dayanarak justbow.com.tr müşterilerinin haklarının tanımlanması ve korunması için hazırlanmış bir sözleşme metnidir. 

Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmeye çalışıyorsanız;

* Kredi kartı veya sanal kartınızın kullanılabilir limitini,

* Kartınızın son kullanma tarihini,

* Kart bilgilerini hatasız girdiğinizi,

* Kullandığınız kartın ek kart olması durumunda, ana kart sahibi tarafından iptal edilip edilmediğini,

* Onay işlemi sırasındaki internet bağlantınızı,

* Kartınız adına yapılan bir kayıp ihbarının olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.


TESLİMAT

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

justbow.com.tr adresinden yapacağınız tüm alışverişler Aras kargo ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderilir.

justbow.com.tr 'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Aras Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler Aras kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

justbow.com.tr, aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını stok miktarı uygun size en yakın mağazamızdan kargolamaktayız. Bu ürünler için kargoya teslim süresi 3 iş günüdür. 

Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Kargo firması tarafından teslimat süresi, teslimat adresinin özel koşullarına (dağıtım kısıtı olan bölgeler, mobil şubeler) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir.

Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Hesabım>Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.


Eğer ürününüz, en geç 10 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa info@justbow.com.tr adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da 0212 270 88 22 numaralı Justbow Müşteri Hattından Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

justbow.com.tr 'nin bu konudaki çözüm ortağı Aras Kargo'dur. Siparişlerinizin gönderimi, Aras güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır.

Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir.

Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz


Faturanızın düzenlendiği adresi değiştirmek için; 0212 270 88 22 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da info@justbow.com.tr adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz. Yasal düzenlemelerin izin verdiği ölçüde istekleriniz yerine getirilmeye çalışılacaktır. 

Kargo ya da postaya verilmiş olan faturalarda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.


Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0212 270 88 22 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da info@justbow.com.tr adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir.

Gerek sitemizdeki Hesabım>Siparişlerim sayfasından gerekse kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından, bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz. 


Kargo firması; belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz justbow.com.tr’ye iade edilir.


justbow.com.tr aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

İADE

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, kullanılmamış ise ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü, fatura veya Bilgi fişi ile  paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte,Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. 

İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

İade işlemlerinde kargo ücretini 1 kez Justbow  karşılar. 2. kez yapılan  iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Taşıma sırasında oluşmuş hasarlardan firmamız sorumlu değildir.İade işlemi için adresimiz:

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo’ya  ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.


Ürün kullanılmamış ise 15 gün içerisinde ürün ve bilgi fişi veya e-fatura ile değişim yapabilirsiniz. Ürün kullanılmış ise değişim yapılamamaktadır.

justbow.com.tr üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür.

Justbow İade Adresi

Sanayi mah. Aybike sok. no:28 Kat:1 Kağıthane İstanbul


Ürün ulaştıktan sonra kontrol edilir kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış  ise 10 iş gününde (hafta içi) işlem yapılır.

Ürün Bedel İade işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi e-maili gönderilir.

İade ürün bedeli bankanız tarafından bir sonraki aydan itibaren ödeme şeklinize göre kartınıza, ekstrenize yansıtılacaktır.

Bu süre bankalara göre farklılık gösterebilir. Ödeme işleminizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

İade işlemi yapılan ürün/ürünler için ödediğiniz kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilmez.

İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra justbow.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir .Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve justbow.com.tr’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

İptal etme sebebinizi 0212 270 88 22 numaralı telefonu arayarak ya da info@justbow.com.tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.İptal işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

GARANTİ İŞLEMLERİ

 1. Ayakkabınız kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır.(Futbol oynamak için halı saha ayakkabısı yada krampon alınız vs.)
 2. Ayakkabı giyilirken ve çıkartırken bağcıkları çözülmelidir, bağcıksız ayakkabılarda ise çekecek kullanılmalıdır.
 3. Ayakkabılar ayağın maksimum şiş olduğu zaman dilimlerinde sağ ve sol olarak denenmelidir, ayağı sıkan ayakkabı kesinlikle alınmamalıdır.
 4. Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağa küçük ve büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır.
 5. Ayakkabı rutubetli ortamlarda bekletilmemelidir.
 6. Islak ayakkabılar oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Direkt güneş ışığı altında veya herhangi ısı kaynağının altında kurutulduğu taktirde ayakkabıların yapışma yerlerinde açma, deride çatlama, leke ve şekil bozukluğu olabilir.
 7. Nubuk veya süet malzemeden üretilmiş ayakkabılar uygun sertlikte bir fırça veya bir silgi ile temizlenmeli, kesinlikle yıkanmamalı ve silikon bazlı spreyler kullanılmalıdır.
 8. Ayakkabılar kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde yıkanmamalıdır.
 9. İç astarında sentetik malzeme kullanılan ayakkabıların koku yapması ve su alması muhtemeldir.
 10. Ayakkabıların emmiş olduğu ter 24 saat içinde buharlaşır. Bu nedenle ayakkabıların 1 gün ara ile giyilmesi ayakkabının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 11. Ayağın aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı üzerinde oluşabilecek giderilmesi mümkün olmayan lekeler üretim hatası değildir.
 12. Hakiki deri ve astarsız olan ayakkabılarda derinin boya vermesi normal bir durumdur. Bu tür ayakkabılar alınırken bu durum peşinen kabul edilmiş sayılmakta ve garanti kapsamında herhangi bir işlem yapılamamaktadır.


E-BÜLTEN

“Hesabım“ bölümünde "Günlük E-Bülten" alanında yer alan, kutu içerisindeki işareti kaldırabilir ya da aldığınız e-bülten üzerinden işlem yapabilirsiniz. Talebiniz 48 saat içerisinde gerçekleştirilecektir.

"Hesabım" bölümünde "Günlük E-Bülten" alanında yer alan, kutuyu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Talebiniz 48 saat içerisinde gerçekleştirilecektir.

info@justbow.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

info@justbow.com.tr adresine, telefon numaranız ile birlikte email gönderebilirsiniz.

TEKNİK YARDIM HATTI

Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir.

Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, “Hesabım“ bölümündeki “Kullanıcı Bilgileri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi gereklidir.


justbow.com.tr ‘ye sipariş verirken bir sorunla karşılaştığınızda, yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlattığınız e-postanızı info@justbow.com.tr adresine gönderirseniz, yetkililerimiz sorununuzla hemen ilgileneceklerdir.

Bunun yanında Müşteri hizmetleri temsilcimize 0212 270 88 22 numaralı telefondan ulaşabilir, sorununuzu paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz sorununuza en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.


Üyelik iptal talebinizi iletmek info@justbow.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

ÖNERİ

Önerilerinizi iletmek için info@justbow.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz